pixel-mago-aktualizacja-oprogramowania

Pixel Mago aktualizacja oprogramowania

pixel mago 01mW dzisiejszych czasach lampy błyskowe jak i większość zaawansowanych urządzeń elektronicznych posiadają mikroprocesor, który do poprawnego działania potrzebuje oprogramowania układowego. Oprogramowanie to odpowiedzialne jest za poprawne działanie urządzenia. Reporterska lampa błyskowa Pixel Mago została zaprojektowana tak, aby użytkownik mógł aktualizować to oprogramowanie.
Tylko po co?
Wprowadzanie nowych wersji oprogramowania ma na celu rozwiązywanie problemów ze zgodnością z urządzeniami peryferyjnymi. Za pomocą nowej wersji softu można zaprogramować dodatkowe funkcje produktu.
Uwaga! Nieumiejętne przeprowadzenie aktualizacji może spowodować uszkodzenie sprzętu. Proces ten wykonywany jest na własną odpowiedzialność!!!

pixel mago 02m
Jak to zrobić?
Do aktualizacji oprócz lampy Pixel Mago niezbędny będzie nam komputer oraz przewód USB-miniUSB. Niezbędne będzie również najnowsze oprogramowanie do lampy Pixel Mago. Dostępne jest ono na stronie producenta.
http://www.pixelhk.com/Download.aspx
Zanim jednak pobierzemy oprogramowanie należy sprawdzić, którą wersję softwaru posiada nasza lampa. Informacja ta widoczna jest podczas włączania lampy pod logo producenta lampy. Niestety symbol wyświetlany jest bardzo krótko. Po upewnieniu się, że lampa wymaga aktualizacji oraz pobraniu i rozpakowaniu nowszego softwaru przechodzimy do etapu samej aktualizacji.
Podłączamy przewód USB-miniUSB do włączonego komputera. Otwieramy pokrywę komory baterii lampy Pixel Mago. Wciskamy i trzymamy przycisk „OK” na lampie błyskowej. Podłączamy przewód złączem mini USB do lampy (cały czas trzymamy wciśnięty przycisk „OK”). Komputer zainstaluje sterowniki. Nasza lampa w systemie Windows wyświetlana będzie jako zewnętrzny dysk o nazwie „CRP DISABLD”. Otwieramy go, w środku powinien znajdować się plik o nazwie: „firmware.bin”. Kopiujemy plik na nasz komputer. Usuwamy plik z katalogu „CRP DISABLD”. Nowe rozpakowane oprogramowanie z rozszerzeniem „.bin” kopiujemy do katalogu lampy błyskowej oraz zmieniamy jego nazwę na „firmware.bin”. Po podmianie softwaru odłączamy urządzenie od komputera i zakładamy baterie. Cieszymy się nowym ulepszonym oprogramowaniem lampy błyskowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *